Sociály

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Musím říct, že takhle rychle jsem si kytaru ještě neoblíbil. Od prvního tónu bylo jasno. 😁
Vždycky jsem nové kytary zkoušel na pár písničkách a postupem času je zařadil mezi stálice. Tahle E-II se ale povedla hned. Díky, Babi! 🤪🤣

Moc si vážím naší dlouholeté spolupráce s ESP Guitars!!

@espguitarsczsk
@espguitars
@sound_service_gmbh
See MoreSee Less

14 hours ago
Musím říct, že tImage attachmentImage attachment+1Image attachment

20 CommentsComment on Facebook

Dej mi číslo na babi! Potřebuju s ní něco probrat…😇

Japonec?;)

Hmmmm, pro mě nejpohodlnější i zvukově nejlepší Explorer…a to má 2x Les Paul

View more comments

Parrrrdání víkend!!! Fakt!!!

Po tom co jsme sjezdili Evropu a tady už to děláme 24 let…vím, že to je to opravdu velký štěstí a privilegium dělat svojí muziku, živit se s ní a navíc tím ještě bavit spousty lidí…Děkuju že můžu!!!
See MoreSee Less

7 days ago
Parrrrdání víkendImage attachmentImage attachment+1Image attachment

19 CommentsComment on Facebook

Došel ti barevnej film ve foťáku jo?😳😝

Naprosto úžasný koncert na Bolka Festu! Dělejte to dááál 💪🏻 neskutečná jízda 👏🏻👏🏻

My děkujeme že můžeme být součástí těch neskutečných zážitků co díky Dymytry máme 😊🥰😍

View more comments

Tady nekdo cvici…marne 🤣 See MoreSee Less

1 week ago
Tady nekdo cvici…m

9 CommentsComment on Facebook

Copa to je tuto ??? 😆😆😆🤘😎®

Strrrašně dlouhej krk!😅🤟🏼

Je krásná

View more comments

Na obhlidce… 😁🤘 See MoreSee Less

2 weeks ago

24 CommentsComment on Facebook

Nádhera. Já byl v Písku v sobotu a na celý den měl půjčenou tuhle krasavici. Naprostá pecka pojezd Šumavou. 😍😍😍

To je Váš???

Aby ho neposral😃

View more comments

Kytarovy servis zahradni!
Priprava na letni sezonu..v patek se na vas tesime na Yolo festu v Olmiku, pak RIT v Jaromeri a na Bolka festu…to bude parrrrradní víkend…
See MoreSee Less

2 weeks ago
Kytarovy servis zahr

16 CommentsComment on Facebook

A my se na vás těšíme v Jihlavě 😄

My se těšíme na Bolka fest.

Těšíme se do Jaroměře😍🤟

View more comments

Dnesni Budejky byly super, dekujem! See MoreSee Less

2 weeks ago
Dnesni Budejky byly

23 CommentsComment on Facebook

Jiří, bylo to parádní 👌👌👌

Krása

View more comments

Tak v pátek Chotěboř ještě záskok s Arakainem a v sobotu už se svýma Dymytrákama na odpoledním představení v 15:30 Rock in v Budějkách… 🥳parrrádní víkend!!

Explorer 1991 👌🤘😉 designed by mr. Kobrle
See MoreSee Less

3 weeks ago
Tak v pátek Chotěb

22 CommentsComment on Facebook

A v Karviné 13.6 budeš hrát s ARAKAIN ty nebo taťka?

Těšíme se na Budějovice, a jak bude to vypadat další týden na Bolka fest? Podle harmonogramu když bude hrát Arakain vy budete na rock in a pak rychle do Boleslavi.

Budete i v Karviné s Gorgym ?

View more comments

Už jsem si říkal, že jsem dost starý na to abych ještě zařizoval další zkušebnu a hele…strejda Ondra nám to tady zapojil, strejda Jarek nám přivez koberce, takže až to doděláme bude zkušebnička jako klícka…diky všem strejdum! 😁A v sobotu se vidíme s Dymytry na prvním fesťáku v Třinci! See MoreSee Less

3 weeks ago

12 CommentsComment on Facebook

Takovej činelíček! Ať to hraje!!! 🥰🤟

Pecka, bubeníků nikdy není dost 😁👍

Super 🥁🎵🎶👍

View more comments

Zobrazit další novinky