Musím říct, že takhle rychle jsem si kytaru ještě neoblíbil. Od prvního tónu bylo jasno. 😁 Vždycky jsem nové kytary zkoušel na pár písničkách a postupem času je zařadil mezi stálice. Tahle E-II se ale povedla hned. Díky, Babi! 🤪🤣
Moc si vážím naší dlouholeté spolupráce s ESP Guitars!!
@espguitarsczsk @espguitars @sound_service_gmbh … See MoreSee Less
Po tom co jsme sjezdili Evropu a tady už to děláme 24 let…vím, že to je to opravdu velký štěstí a privilegium dělat svojí muziku, živit se s ní a navíc tím ještě bavit spousty lidí…Děkuju že můžu!!! … See MoreSee Less
Kytarovy servis zahradni! Priprava na letni sezonu..v patek se na vas tesime na Yolo festu v Olmiku, pak RIT v Jaromeri a na Bolka festu…to bude parrrrradní víkend… … See MoreSee Less
Tak v pátek Chotěboř ještě záskok s Arakainem a v sobotu už se svýma Dymytrákama na odpoledním představení v 15:30 Rock in v Budějkách… 🥳parrrádní víkend!!
A v Karviné 13.6 budeš hrát s ARAKAIN ty nebo taťka?
Těšíme se na Budějovice, a jak bude to vypadat další týden na Bolka fest? Podle harmonogramu když bude hrát Arakain vy budete na rock in a pak rychle do Boleslavi.
Už jsem si říkal, že jsem dost starý na to abych ještě zařizoval další zkušebnu a hele…strejda Ondra nám to tady zapojil, strejda Jarek nám přivez koberce, takže až to doděláme bude zkušebnička jako klícka…diky všem strejdum! 😁A v sobotu se vidíme s Dymytry na prvním fesťáku v Třinci! … See MoreSee Less
Musím říct, že takhle rychle jsem si kytaru ještě neoblíbil. Od prvního tónu bylo jasno. 😁
Vždycky jsem nové kytary zkoušel na pár písničkách a postupem času je zařadil mezi stálice. Tahle E-II se ale povedla hned. Díky, Babi! 🤪🤣
Moc si vážím naší dlouholeté spolupráce s ESP Guitars!!
@espguitarsczsk
@espguitars
@sound_service_gmbh … See MoreSee Less
20 CommentsComment on Facebook
Dej mi číslo na babi! Potřebuju s ní něco probrat…😇
Japonec?;)
Hmmmm, pro mě nejpohodlnější i zvukově nejlepší Explorer…a to má 2x Les Paul
View more comments
Parrrrdání víkend!!! Fakt!!!
Po tom co jsme sjezdili Evropu a tady už to děláme 24 let…vím, že to je to opravdu velký štěstí a privilegium dělat svojí muziku, živit se s ní a navíc tím ještě bavit spousty lidí…Děkuju že můžu!!! … See MoreSee Less
19 CommentsComment on Facebook
Došel ti barevnej film ve foťáku jo?😳😝
Naprosto úžasný koncert na Bolka Festu! Dělejte to dááál 💪🏻 neskutečná jízda 👏🏻👏🏻
My děkujeme že můžeme být součástí těch neskutečných zážitků co díky Dymytry máme 😊🥰😍
View more comments
Tady nekdo cvici…marne 🤣 … See MoreSee Less
9 CommentsComment on Facebook
Copa to je tuto ??? 😆😆😆🤘😎®
Strrrašně dlouhej krk!😅🤟🏼
Je krásná
View more comments
Na obhlidce… 😁🤘 … See MoreSee Less
24 CommentsComment on Facebook
Nádhera. Já byl v Písku v sobotu a na celý den měl půjčenou tuhle krasavici. Naprostá pecka pojezd Šumavou. 😍😍😍
To je Váš???
Aby ho neposral😃
View more comments
Kytarovy servis zahradni!
Priprava na letni sezonu..v patek se na vas tesime na Yolo festu v Olmiku, pak RIT v Jaromeri a na Bolka festu…to bude parrrrradní víkend… … See MoreSee Less
16 CommentsComment on Facebook
A my se na vás těšíme v Jihlavě 😄
My se těšíme na Bolka fest.
Těšíme se do Jaroměře😍🤟
View more comments
Dnesni Budejky byly super, dekujem! … See MoreSee Less
23 CommentsComment on Facebook
Jiří, bylo to parádní 👌👌👌
Krása
View more comments
Tak v pátek Chotěboř ještě záskok s Arakainem a v sobotu už se svýma Dymytrákama na odpoledním představení v 15:30 Rock in v Budějkách… 🥳parrrádní víkend!!
Explorer 1991 👌🤘😉 designed by mr. Kobrle … See MoreSee Less
22 CommentsComment on Facebook
A v Karviné 13.6 budeš hrát s ARAKAIN ty nebo taťka?
Těšíme se na Budějovice, a jak bude to vypadat další týden na Bolka fest? Podle harmonogramu když bude hrát Arakain vy budete na rock in a pak rychle do Boleslavi.
Budete i v Karviné s Gorgym ?
View more comments
Už jsem si říkal, že jsem dost starý na to abych ještě zařizoval další zkušebnu a hele…strejda Ondra nám to tady zapojil, strejda Jarek nám přivez koberce, takže až to doděláme bude zkušebnička jako klícka…diky všem strejdum! 😁A v sobotu se vidíme s Dymytry na prvním fesťáku v Třinci! … See MoreSee Less
12 CommentsComment on Facebook
Takovej činelíček! Ať to hraje!!! 🥰🤟
Pecka, bubeníků nikdy není dost 😁👍
Super 🥁🎵🎶👍
View more comments